Neurolog

- Strategia leczenia dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Centrum Pomocy Profesjonalnej to wyspecjalizowana placówka świadcząca usługi z zakresu psychologii oraz psychiatrii. Jej kadra to znakomicie wykwalifikowany zespół złożony z psychiatrów, seksuologów, psychologów oraz psychoterapeutów. Należy do niego również neurolog. Warszawa to miasto, w którym można umówić się na konsultację z naszymi lekarzami. Poza spotkaniami stacjonarnymi zapewniamy pacjentom pomoc on-line

Doświadczony neurolog w Warszawie

Jeżeli zaobserwowali Państwo u siebie niepokojące objawy, takie jak gwałtowne pogarszanie się pamięci, problemy z koncentracją, zaburzenia równowagi czy koordynacji ruchowej, proszę nie zwlekać z umawianiem terminu spotkania ze specjalistą. Podczas wizyty neurolog przeprowadzi odpowiednie badania, aby poznać przyczynę dolegliwości. W zależności od symptomów, które poda pacjent, lekarz może skierować na dodatkową diagnostykę, np. tomografię komputerową, rezonans magnetyczny lub elektroencefalografię. Jeśli uzna taką konieczność, skieruje chorego na elektromiografię, elektroneurografię albo RTG czaszki i kręgosłupa.

Zapraszamy na konsultację w przypadku, gdy pojawiły się u Państwa chroniczne bóle połączone z zawrotami głowy, omdlenia oraz utraty przytomności. Oprócz tego neurolog udziela pacjentom wsparcia w sytuacjach nagłego pogorszenia wzroku, trudnościach z zasypianiem, przy osłabieniu siły mięśni czy niedowładach. Nie należy lekceważyć objawów typu mrowienie kończyn z zaburzeniami czucia, sztywność oraz skurcze mięśni. Schorzenia natury neurologicznej mogą być też źródłem tików oraz innych mimowolnych ruchów ciała

Wykwalifikowany neurolog Warszawa

Przyjmujący w ośrodku specjalista to członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, posiadacz certyfikatu z dziedziny elektoencefalografii mózgu. Pacjenci, którzy otrzymają skierowanie na uzupełniające badania, nie muszą poszukiwać lekarza w innych placówkach. Mogą przeprowadzić diagnostykę na miejscu, w CPP.

Zachęcamy do rejestracji wizyty w naszym centrum. Znajduje się w stolicy, w dwóch lokalizacjach doskonale skomunikowanych z resztą miasta. Oferujemy szybkie terminy, a także najwyższą jakość opieki medyczne

Neurolog jest specjalistą który zajmuje się profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem schorzeń układu nerwowego. System ten odpowiada za integrację wszystkich działań ciała człowieka, odbiera i przetwarza bodźce ze świata zewnętrznego oraz z ciała. Układ nerwowy wprawia w ruch nasze mięśnie, jak również koordynuje pracę wszystkich narządów wewnętrznych. Choroby układu nerwowego mogą więc mieć wpływ na pracę całego naszego organizmu!

W Centrum Pomocy Profesjonalnej nasz wykwalifikowany lekarz neurolog dokona profesjonalnej diagnozy ewentualnych problemów neurologicznych oraz poprowadzi proces leczenia, w razie potrzeby zleci też wszelkie dodatkowe badania niezbędne w procesie powrotu do zdrowia.

Centrum Pomocy Profesjonalnej oferuje Państwu szybkie terminy konsultacji oraz opiekę lekarską na najwyższym poziomie. Szybko podjęta terapia neurologiczna daje szansę na powrót do normalnego życia.

Nie warto zwlekać – zachęcamy do umówienia wizyty już dziś!