Aleksandra Pielak

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia.

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia.

Prowadzi terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym.

 

Wykształcenie:

Aktualnie  w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Studiów Podyplomowych Life Coaching akredytowanych przez International Coach Federation, Szkoły Treningu w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, Szkoły Komunikacji opartej na Empatii, Szkoleń z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowań, Studium Analizy Transakcyjnej.

 

Doświadczenie:

Doświadczenie kliniczne zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (na Całodobowym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym oraz Całodobowym Oddziale Diagnostyczno – Terapeutycznym dla zaburzeń depresyjnych, lekowych i zaburzeń snu), w Przychodni Zdrowia Psychicznego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA,  w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Specjalistycznych Poradniach Psychologicznych Pracownia Dialogu oraz Educatio w Warszawie, w Centrum Profilaktyki i Wsparcia Rodziny w Jabłonnej.

 

Pomaga osobom doświadczającym trudności w radzeniu sobie z emocjami, z nadmiernym stresem i napięciem, z niskim poczuciem własnej wartości, obniżonym nastrojem, przeżywającym trudności w relacjach.

Prowadzi krótko i długoterminową psychoterapię indywidualną. Pracuje z osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi i seniorami. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Istnieje możliwość z korzystania z sesji na Skype.

Kontakt: Aleksandra Pielak

    Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

    Aleksandra Pielak

    • Godziny przyjęć: Czwartki: 10.00 - 15.00 XXIp.