Andrea Rosa

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia.

Doświadczenie zawodowe i biografia

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia.

Prowadzi terapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym.

 

Wykształcenie:

Studia magisterskie na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych

Szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej “Rasztów” posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (w trakcie certyfikacji)

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Fundacji ProAlteri, Specjalistycznej Poradni Rodzinnej na Bemowie, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz na oddziale psychiatrycznym dziennym w Szpitalu Wolskim. Współprowadziłam ambulatoryjną terapię grupową dla pacjentów z doświadczeniem psychozy.

Udzielam wsparcia psychologicznego oraz prowadzę terapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje – czytając fachową literaturę oraz biorąc udział w seminariach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. W pracy łączę profesjonalną wiedzę i doświadczenie z empatycznym podejściem i naturalnym zaciekawieniem światem i ludźmi. Ważne są dla mnie poszanowanie standardów etycznych, otwartość i uważność na potrzeby pacjentów.

Zapraszam osoby, które mają trudności w relacjach, zmagające się z obniżonym nastrojem, nadmiernym niepokojem, lękiem, stresem, złością, znajdujące się w kryzysie, doświadczające wykluczenia, a także pragnące lepiej poznać własną psychikę.

Konsultacje również w języku angielskim.

Kontakt: Andrea Rosa

    Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

    Andrea Rosa

    • Godziny przyjęć: Piątki: 10.00 - 14.00 XXIp.