Wojciech Pokój

Psycholog, psychoterapeuta uzależnień, bezsenności.

Doświadczenie zawodowe i biografia

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia
Specjalista psychoterapii uzależnień, terapeuta bezsenności
Pracuje z młodzieżą od 13 r.ż. oraz osobami dorosłymi

Wykształcenie i szkolenia

Mgr Wojciech Pokój psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień certyfikowany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w szkoleniu, terapeuta bezsenności. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył Studium Terapii Uzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Szkolenie „Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych” organizowane przez Fundację PRAESTRNO oraz Uniwersytet Warszawski. W trakcie szkolenia na certyfikowanego psychoterapeutę Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Specjalizacje:

 • Trudności emocjonalne (nadmierny stres, napięcie, depresja, lęk)
 • Diagnoza i terapia uzależnień od alkoholu i substancji psychoaktywnych
 • Diagnoza i terapia uzależnień behawioralnych (np. Internet, komputer, hazard)
 • Konsultacje psychologiczne
 • Psychoprofilaktyka uzależnień

Doświadczenie zdobywał m.in. w Ośrodku Leczenia Uzależnienia i Podwójnej Diagnozy w StMungo’s w Londynie, w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia przy ul. Mariańskiej 1 oraz Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego.

Prowadzi konsultacje i terapie osób doświadczających trudności w codziennym funkcjonowaniu, relacjach społecznych oraz w zakresie uzależnień od substancji psychoaktywnych i uzależnień behawioralnych (np. Internet, gry, hazard).

Prowadzi warsztaty psychoprofilaktyczne w zakresie profilaktyki uzależnień oraz warsztaty dla dzieci, których rodzice znajdują się w sytuacji okołorozwodowej.

 

Kontakt: Wojciech Pokój

  Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

  Wojciech Pokój

  • Godziny przyjęć: Poniedziałek: 15.00 - 20.00