Zofia Gnyp

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny (w trakcie szkolenia).

Pracuje z osobami dorosłymi.
Prowadzi: konsultacje, psychoterapię indywidualną krótkoterminową i długoterminową.

Wykształcenie:
Jestem absolwentką psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz absolwentką indologii i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam Studium Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA. Obecnie jestem w trakcie całościowego, czteroletniego szkolenia w Studium Psychoterapii (III rok) i dwuletniego Studium Psychoterapii Grupowej (I rok) w Laboratorium Psychoedukacji, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję jako terapeutka indywidualna i grupowa, prowadzę terapię krótkoterminową i długoterminową w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Pracuję z osobami dorosłymi, które potrzebują pomocy w poradzeniu sobie m.in. z obniżonym nastrojem, lękiem, niestabilną samooceną, nadmiernym krytycyzmem wobec siebie, przeżywaniem złości, wstydu, poczucia winy, które nie radzą sobie z własną agresją, poczuciem pustki i braku sensu, które doświadczyły różnych utrat, które chcą lepiej siebie poznać.
Ukończyłam staże kliniczne na oddziałach dziennych i całodobowych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kontakt: Zofia Gnyp

    Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

    Zofia Gnyp

    • Godziny przyjęć: Wtorki: 10:00-14:00, Czwartek:17:00-21:00