Nasza misja

By profesjonalnie i kompleksowo dbać o zdrowie psychiczne Pacjentów.

Centrum Pomocy Profesjonalnej to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze skorzystacie Państwo z różnych form opieki psychologicznej oraz skonsultujecie problem z lekarzem psychiatrą, seksuologiem lub innym specjalistą.

Jesteśmy doświadczonym zespołem lekarzy, psychologów i psychoterapeutów, który od 2002 roku udziela pomocy dorosłym, dzieciom i młodzieży. Nasza formuła bazuje na ścisłej współpracy specjalistów z różnych obszarów zdrowia psychicznego: oprócz psychiatrów i psychoterapeutów, także terapeutów rodzinnych, specjalistów leczenia uzależnień, neurologów, dietetyków.

W zależności od zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, w naszej pracy łączymy różne kierunki i techniki terapeutyczne. Bliskie jest nam podejście holistyczne oparte na wielowymiarowym rozumieniu problematyki zdrowia psychicznego, nastawione na rozwój osobisty, a także na bieżące poszukiwanie rozwiązań.

Nasza kadra dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem zdobytym w wyniku wieloletniej pracy w różnych ośrodkach terapeutycznych oraz warszawskich poradniach i szpitalach. Równolegle doskonalimy nasze umiejętności warsztatowe jako wykładowcy i pracownicy naukowi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu SWPS, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Bierzemy udział w sympozjach, konferencjach i szkoleniach, a naszą pracę terapeutyczną poddajemy superwizji. Działamy również społecznie w towarzystwach naukowych: Polskim Towarzystwie Psychologicznym, Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, Polskim Towarzystwie Seksuologicznym, Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskim Towarzystwie Terapeutycznym.

Miejsce

Od 2002 roku Centrum Pomocy Profesjonalnej ma swoją siedzibę na XXI piętrze „Babka Tower”, przy alei Jana Pawła II 80 w Warszawie. W 2010 roku wyszliśmy naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu oraz potrzebom naszych klientów i rozszerzyliśmy naszą działalność.  Dwukrotnie zwiększyliśmy ilość dostępnych specjalistów i gabinetów. Od 2015 roku działamy na dwóch piętrach Babka Tower (lokal 21 na IX piętrze i lokal 129 na XXI piętrze).

Nasza oferta

W Centrum Pomocy Profesjonalnej oferujemy pomoc osobom, które:

– doświadczają kryzysu związanego z żałobą, stratą, opuszczeniem;
– przeżywają trudności w życiu osobistym lub w relacjach interpersonalnych;
– chcą nauczyć się lepiej radzić sobie ze stresem;
– pragną doskonalić swoje umiejętności wychowawcze;
– poszukują rozwiązań konfliktów w swoim związku czy w rodzinie;
– cierpią z powodu  depresji i innych zaburzeń psychicznych.

Centrum Pomocy Profesjonalnej CPP to doświadczeni lekarze i psychoterapeuci, którzy poświęcą Ci czas i uwagę. To miejsce, w którym poczujesz się komfortowo, uzyskasz kompetentną diagnozę i pomoc w rozwiązywaniu Twoich problemów. To czas, w którym możesz nauczyć się, jak dobrze i świadomie żyć.
Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Zadbamy o Twoją prywatność. Dzieląc się swoim doświadczeniem, pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Centrum Pomocy Profesjonalnej