Psychiatra Warszawa

Fachowa diagnoza i leczenie psychiatryczne. Zaufaj naszym specjalistom.

Zaburzenia i choroby psychiczne mogą prowadzić do ogólnego pogorszenia stanu zdrowia, obniżać aktywność, a także negatywnie wpływać na relacje z innymi ludźmi. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek objawów, warto jak najszybciej skorzystać z fachowego wsparcia lekarza psychiatry.
Poszukujesz kompetentnego specjalisty? Możesz nam zaufać – w Centrum Pomocy Profesjonalnej przyjmują wykwalifikowani lekarze psychiatrzy z wieloletnim doświadczeniem w badaniu i leczeniu zaburzeń oraz chorób psychicznych. Regularnie rozwijają oni swoją wiedzę, uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach, konferencjach czy sympozjach, by zapewnić pacjentom najlepszą opiekę i skuteczną terapię. Umów wizytę , zapraszamy.

Psychiatrzy zajmują się leczeniem, badaniem zaburzeń i chorób psychicznych. Wśród najczęstszych objawów zaburzeń są stany depresyjne i lękowe. Człowiek w czasie depresji nie jest w stanie wykonywać normalnych czynności, czuje się ospały, nie ma chęci ani energii do działania. Natomiast stany lękowe zwane inaczej fobią to poczucie przerażenia daną rzeczą lub wydarzeniem. Poczucie zaniepokojenia może pojawiać się bardzo często, przy jednoczesnym przekonaniu, że w ogólne nam to nie zagraża. Jest to nieuzasadniony stan lęku, ale może doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia, obniża aktywność i negatywnie wpływa na relacje z innymi ludźmi. Dlatego jeśli czujesz, że te problemy dotyczą Ciebie lub Twoich bliskich zgłoś się do nas na wizytę.

Centrum Pomocy Profesjonalnej to jedna z najlepszych w Warszawie prywatnych przychodni psychiatryczno – psychologicznych , w której wprowadzamy skuteczny program leczenia w oparciu o pomoc terapeutyczną jeśli zachodzi taka potrzeba.

Psychiatrzy CPP to kadra wykwalifikowanych specjalistów, którzy ukończyli studia medyczne i specjalizację psychiatryczną.

Należy rozróżnić psychiatrę od psychologa. Psychiatra to osoba, która ukończyła studia medyczne i dodatkowo ukończyła specjalizację z psychiatrii. Lekarz psychiatra ma uprawnienia do prowadzenia farmakoterapii, wystawiania zwolnień lub skierowań do szpitala.

Psychiatra, tak samo jak psycholog, nie ma uprawnień do prowadzenia psychoterapii bez dodatkowych szkoleń . Takie uprawnienia może nabyć, jeśli dodatkowo skończy szkołę psychoterapeutyczną i wtedy prowadzi także psychoterapię.

Psychiatrzy w naszej placówce w Warszawie są uprawnieni do wystawiania recept i zwolnień. Zapisując się do naszego psychiatry, masz gwarancję najlepszej obsługi i niezawodności naszych specjalistów. Psychiatrzy dbają o jak najlepszą diagnozę pacjenta. Gdy przychodzisz na pierwszą rozmowę z psychiatrą, lekarz stwierdza, co jest przyczyną zaburzenia, stawia diagnozę i proponuje odpowiedni rodzaj terapii. Proponuje najlepszą metodę leczenia, którą można przyjąć lub odrzucić. Psychiatra w naszej placówce w Warszawie będzie zadawał wiele pytań, aby dowiedzieć się, na czym polegają objawy, może zapytać się o życie osobiste, różne sytuacje życiowe i przyzwyczajenia, które mogły doprowadzić do złego stanu psychicznego pacjenta.

Centrum Pomocy Profesjonalnej oraz lekarze w nim zatrudnieni są zobowiązani do przechowywania dokumentacji medycznej osób leczonych. Dokumentacja ta zgodnie z obowiązującymi przepisami (podobnie jak i wszelkie inne informacje dotyczące pacjenta) stanowi przedmiot tajemnicy lekarskiej, jest przechowywana pod nadzorem osób upoważnionych i może być udostępniana wyłącznie na życzenia i za zgodą pacjenta.