Psycholog dziecięcy Warszawa

- gdy Twoje dziecko potrzebuje pomocy w przezwyciężeniu problemów...

Kłopoty w grupie rówieśniczej, nadmierna nieśmiałość, zmiany w zachowaniu, trudności w nauce, zmniejszona aktywność, niechęć do podejmowania szczerej rozmowy z najbliższymi… Te sygnały mogą wskazywać, iż Twoje dziecko potrzebuje porady psychologicznej.
Chcesz pomóc swojemu dziecku przezwyciężyć problemy i ukierunkować jego rozwój? Wesprze Cię w tym zespół wykwalifikowanych psychologów dziecięcych z Centrum Pomocy Profesjonalnej. Prowadzą oni psychoterapię dla dzieci, stosując przystępne, adekwatne do ich wieku metody oraz narzędzia. Jej skuteczność zwiększają kompleksowe działania naszych specjalistów, które obejmują też psychoterapię i konsultacje dla rodziców.

Zapewniamy wsparcie dzieciom oraz młodzieży, która boryka się z trudnościami wieku dojrzewania. Pomagamy osobom, które czują się odizolowane od grupy, nierozumiane, a także odrzucone przez rówieśników. Otaczamy opieką tych, którzy spotykają się z werbalną oraz fizyczną przemocą ze strony kolegów w szkole.

Psycholog dla dzieci i młodzieży – psychoterapia

Łatwość nawiązywania kontaktów z młodymi pacjentami to jedna z najważniejszych zalet kadry CPP. Wykwalifikowanego psychologa dla dzieci i młodzieży powinna wyróżniać także empatia oraz wysoka wrażliwość. To cechy, które ułatwiają naszym specjalistom prowadzenie efektywnej terapii z osobami, które często sądzą, że nie mogą zaufać dorosłym. Z naszej pomocy mogą korzystać wszyscy, którzy nie potrafią samodzielnie rozwiązać swoich problemów emocjonalnych, przekładających się na funkcjonowanie w życiu.

Doświadczony psycholog dziecięcy Warszawa

Jeżeli poszukujesz psychologa dziecięcego, w Warszawie znajdziesz wielu specjalistów z dużym doświadczeniem. Nasi terapeuci przyjmują chętnych w stołecznej Babka Tower, gdzie mamy gabinety zlokalizowane na dwóch piętrach. Spotykają się z nimi również na sesjach on-line.