Szczegóły wizyt online

-Skype, Zoom, telefonicznie.

Psychoterapia online


Pomoc psychologiczna telefoniczna czy online staje się coraz bardziej popularna, a z powodu ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 wręcz stała się niezbędna. Budzi to jednak wiele emocji i wątpliwości. Bo jak rozmawiać o swoich najbardziej osobistych problemach i prywatnych sprawach przez monitor czy słuchawkę? Czy terapia taka jest w ogóle skuteczna?

Z pomocą przychodzą badania. Okazuje się, że skuteczność terapii online jest porównywalna do tej, która odbywa się osobiście w gabinecie (Barak, Hen, 2008). Badanie przeprowadzono na niemal 10 tysiącach osób. Badano także satysfakcję pacjentów z terapii online i stacjonarnej (Murphy, Parnass, 2009). Okazuje się, że uczestnicy nie odczuwają różnicy pomiędzy e-sesjami i wizytą w gabinecie.

Dlatego jeżeli zastanawiasz się czy terapia online jest dla Ciebie, zarówno powyższe badania, jak i wiele innych, powinny rozwiać wątpliwości, co do jej skuteczności. Ponad to Polskie Towarzystwo Psychologiczne rekomenduje na czas pandemii e-wizyty.

Obecna sytuacja może być szczególnie trudna i nie powinno się z jej powodu rezygnować z pomocy psychologiczno-psychiatrycznej. Sesje online mogą budzić opór, znika on jednak w trakcie rozmowy z doświadczonym specjalistą. Warto zatem zadbać o siebie. Szczególnie teraz.  Zapraszamy, zaufaj nam.

Jak umówić wizytę online:


  1. Zarezerwuj termin wizyty online:

–  telefonicznie:   +48 22 24 12 444, +48 22 24 12345
– e-mailowo : cpp@cpp.pl
– poprzez formularz na stronie: https://www.cpp.pl/zapisy-on-line/

  1. Wypełnij oraz odeślij na adres cpp@cpp.pl:

– kartę rejestracyjną
 zgodę na przetwarzanie danych
– login Skype lub numer telefonu, na który ma się kontaktować nasz Specjalista.

  1. Opłać wizytę minimum 24h przed jej rozpoczęciem, podając nazwisko PacjentaSpecjalisty oraz datę konsultacji:

– szybkim przelewem
– przelewem na konto:  27 1140 2004 0000 3902 7629 4721

  1. W ustalonym terminie nasz Specjalista skontaktuje się z Tobą.

UWAGA!!!
Pierwszorazowa konsultacja u lekarza psychiatry oraz seksuologa musi się odbyć stacjonarnie.