Aleksandra Jagodzińska

Psycholog, psychoterapeutka.

Psycholog, psychoterapeutka.

Prowadzi terapię indywidualną i grupową w podejściu psychodynamicznym. Absolwentka Wydziału Psychologii i Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych (ISNS) na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji, ośrodku posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyła II stopień szkolenia w zakresie psychoterapii opartej na mentalizacji (Mentalization Based Treatment) akredytowanego przez Anna Freud Center oraz pełne szkolenie podstawowe EMDR (EMDR Basic Training).

Na co dzień pracuje na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku, gdzie prowadzi psychoterapię grupową i indywidualną. Doświadczenie kliniczne zdobywała m. in. na oddziale całodobowym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz pracując indywidualnie i grupowo na Oddziale dla młodych dorosłych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Pracowała również z osadzonymi w Oddziale Zewnętrznym Bemowo podlegającym pod Areszt Śledczy Warszawa-Służewiec.

Regularnie superwizuje swoją pracę u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Kontakt: Aleksandra Jagodzińska

    Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

    Aleksandra Jagodzińska

    • Godziny przyjęć: Poniedziałki: 10:00 - 15:00 IXp.