Angelika Gyrczuk

Psycholożka, Psychoterapeutka indywidualna i grupowa

Doświadczenie zawodowe i biografia
Psycholożka, Psychoterapeutka indywidualna i grupowa
Prowadzi psychoterapie krótkoterminowe i długoterminowe, psychoterapię grupową, konsultacje psychologiczne, interwencje kryzysowe i pomoc psychologiczną

Wykształcenie:

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz ukończyła Specjalizację Psychoterapia również na Uniwersytecie Warszawskim. Przez cały okres studiów aktywny członek zarządu i prezeska SKN Psychoterapii ,,Dialog”.
Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu integracyjnym w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji – program szkolenia jest rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz studentka Specjalizacji Psychoterapii Grupowej pod kierownictwem Jerzego Dmuchowskiego.
Ukończyła kursy doszkalające m.in. Terapia i profilaktyka uzależnień behawioralnych (organizator fundacja Praesterno i UW) oraz uczestniczy aktywnie w konferencjach branżowych np.: Mentalizacja, ciało i neuronauka – o przyszłości psychoterapii (organizator NTPP) czy Trójkonferencja. Interesuje się rozwijającymi się podejściami psychoterapeutycznymi m.in. terapią wspieraną psychodelikami.

Doświadczenie:

Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Instytut Psychiatrii i Neurologii, Oddział F6
Fundacja eFkropka
Fundacja Wiem i Umiem
Fundacja Idylla
,,Telefon pogadania” dla seniorów i osób samotnych
Centrum Pomocy Psychologicznej działające przy Uniwersytecie Warszawskim

Pracuję psychodynamicznie, czyli ważne dla mnie jest to, co dzieję się w przeżyciach i jak to się łączy z tym, o czym myślimy i co robimy. Korzystam z narzędzie z innych nurtów (CBT, Gestalt) oraz z podejścia humanistycznego. Wspieram osoby doświadczające kryzysów dotyczących życia prywatnego i zawodowego oraz osoby mające trudności w radzeniu sobie z emocjami, trudności w kontaktach z bliskimi oraz z osobami doświadczającymi niskiego poczucia własnej wartości, braku sensu i osamotnienia. Pomagam osobom z doświadczeniem depresji, zaburzeń osobowości, ChaD itp. Jestem LGBTQ+ friendly. Nic co ludzkie nie jest mi obce. Jestem otwarta na różnorodność i bardzo jej ciekawa.

Prowadzę warsztaty psychoedukacyjne i (auto)destygmatyzujące dla seniorów, młodzieży oraz osób dotkniętych kryzysem psychicznym i ich bliskich.
Swoją pracę poddaję superwizji.
Jestem członkinią Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kontakt: Angelika Gyrczuk

    Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

    Angelika Gyrczuk

    • Godziny przyjęć: Poniedziałki: 14:00 - 21:00, Wtorki: 15:00 - 21:00