Halina Piasecka

Psycholog,coach.

Jestem psycholożką (Mgr Wydziału Psychologii, Uniwersytet Warszawski), pracującą w nurcie psychologii pozytywnej i ekspertką w obszarze komunikacji międzyludzkiej (Mgr Lingwistyki Stosowanej, Uniwersytet Warszawski).

Od 20 lat pracuję z firmami w środowisku biznesowym, wspierając ludzi w rozwoju, w zmianie, w radzeniu sobie z emocjami i stresem w pracy i nie tylko.

Od 13 lat zajmuję się pozytywną psychologią i nauką o szczęściu w pracy oraz jej praktycznym zastosowaniem na co dzień.

Jestem trenerem biznesowym – przeprowadziłam ponad tysiąc projektów rozwojowych (szkoleń, warsztatów, konferencji, konsultacji) nie tylko dla kadry zarządzającej, ale także, dla  ekspertów i pracowników organizacji z takich branż jak technologiczna, prawnicza, farmaceutyczna, retail, medyczna, kosmetyczna, odzieżowa,  finansowa, motoryzacyjna i innych.

Pracuję z osobami dorosłymi.

Prowadzę konsultacje i zajmuję się pomocą psychologiczną.

Pracuję różnymi tematami, takimi jak radzenie sobie z emocjami i stresem w pracy, w relacjach, budowanie pozytywnej pewności siebie, radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych i trudnych.

We współpracy z moimi klientami stawiam na bezpieczną i wspierającą atmosferę, która pozwala na autentyczność i odkrywanie siebie.

Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation ACC.

Ukończyłam roczny kurst Fast-Track Fast Track (2011) i trzyletni Corporate Business Coach w szkole CoachU (2015)

Brałam udział w rozmaitych szkoleniach i warsztatach związanych z terapią ACT (Russ Harris, Uczę się ACT), podejściem wykorzystującym inteligencję kolektywną w pracy z grupą (Denis Christol, Association Progres du Management) czy Studium Dialogu Motywującego w Akademii Motywacji i Edukacji (Akadamia Motywacji i Edukacji).

Halina Piasecka

  • Godziny przyjęć: ONLINE: wtorki 17:00-19:00