Joanna Pietrzak

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, Psychoterapeutka

Absolwentka Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła 4 – letnie Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji (program rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Ukończyła II stopień szkolenia w zakresie psychoterapii opartej na mentalizacji (Mentalization Based Treatment) akredytowanego przez Anna Freud Center.

Aktualnie uczestniczy w 3 – letnim specjalistycznym szkoleniu Core Training ISTDP prowadzonym przez Instytut ISTDP w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziałach Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie i w Szpitalu MSWiA w Otwocku, na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego, w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia, w Poradni Leczenia Nerwic w Warszawie oraz w ramach praktyki prywatnej.

Aktywnie uczestniczyła w realizacji naukowych projektów badawczych realizowanych przez Uniwersytet SWPS oraz Instytut Badań Edukacyjnych.

Prowadzi terapię indywidualną i grupową.

Jest członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Kontakt: Joanna Pietrzak

    Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

    Joanna Pietrzak

    • Godziny przyjęć: Poniedziałek 09:00 - 16:00 XXIp. , Wtorek 09:00 – 16:00 XXIp.