Klaudia Tryczyńska

Psycholog, Psychotraumatolog w trakcie szkolenia

Jestem psycholożką z przygotowaniem pedagogicznym. Psychoterapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym z wykorzystaniem wiedzy z zakresu psychoanalizy. Doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi zdobyłam pracując  jako stażystka w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego gdzie brałam udział w prowadzeniu analitycznej terapii grupowej.  Doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobyłam pracując na psychiatrycznym oddziale młodzieżowym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k/Warszawy, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży na Żoliborzu oraz pracując wiele lat jako psycholożka szkolna w jednym z bielańskich liceów ogólnokształcących. Byłam w pierwszym zespole współtworzącym Ośrodek Relacje w Warszawie gdzie ponad trzy lata prowadziłam terapię pacjentów dorosłych, młodych dorosłych oraz młodzieży.

Wykształcenie i szkolenia:

Ukończyłam jednolite studia psychologiczne w zakresie społecznej psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Po studiach zdobywałam wiedzę będąc dwa lata w szkoleniu w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW w Warszawie.
Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz w podyplomowym szkoleniu z psychotraumatologii i psychoterapii w podejściu psychoanalitycznym organizowanym przez Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku we współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium.

Pracuję:

Z pacjentami dorosłymi, młodymi dorosłymi oraz młodzieżą. Wspieram rodziców doświadczających trudności towarzyszących kryzysom rozwojowym dzieci. Prowadzę terapię osób w depresji, z zaburzeniami osobowości, chorobami psychosomatycznymi, doświadczonych utratą, w kryzysie tożsamości, pragnących zrozumieć swoje relacje z innymi. A także z pacjentami borykającymi się z psychologicznymi skutkami przemocy fizycznej, psychicznej czy innej traumy. Pracuję również z pacjentami z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (spektrum autyzmu oraz spektrum adhd)
Metodę pracy dostosowuję do potrzeb i możliwości mojego pacjenta a także do specyfiki problemu z jakim przyszło mu się mierzyć.

Kontakt: Klaudia Tryczyńska

    Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

    Klaudia Tryczyńska

    • Godziny przyjęć: