Maria Agnieszka Jakubowska

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia.

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Wykształcenie:

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii oraz studia licencjackie na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach zagranicznej wymiany studenckiej studiowałam także na Leopold-Franzens-Universität Innsbruck w Austrii.
Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie analizy egzystencjalnej i logoterapii, prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychoterapii Egzystencjalnej GLE (Gesellschaft für Logotherapie und Existenzanalyse).

Doświadczenie:
Doświadczenie zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (praca z pacjentami na Oddziale Neurologii), w Fundacji Instytut Profilaktyki Zintegrowanej (praca nad programem profilaktycznym dla młodzieży) oraz w Stowarzyszeniu „Dwie Kreski” (wolontariat w telefonie zaufania dla kobiet w ciąży). Trzy lata pracowałam jako researcher w sektorze badań marketingowych. Obecnie pracuję w Bródnowskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

Pracuję w nurcie egzystencjalnym, który – integrując aktualną wiedzę na temat natury człowieka zawartą w różnych koncepcjach psychoterapeutycznych – akcentuje potrzebę autentyczności i odpowiedzialności.
Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 17 r.ż. doświadczającymi kryzysów życiowych (żałoba, strata), trudności w szeroko rozumianym byciu w świecie (w tym w obszarze zawodowym), trudności w relacjach z innym (i samym sobą), a także zmagającymi się z pytaniami o własną tożsamość i sens życia.

 

Kontakt: Maria Agnieszka Jakubowska

    Wyślij wiadomość przez formularz, zostanie ona przekazana specjaliście w dniu, w którym będzie przyjmował w przychodni:

    Maria Agnieszka Jakubowska

    • Godziny przyjęć: Poniedziałki: 15:00 - 21:00 IXp.