ZMIANA ZAWODOWA W PREZENCIE OD MIKOŁAJA

promocja: od 23 LISTOPADA do 23 GRUDNIA 2022

Zmiana zawodowa to jedno z najczęstszych postanowień i marzeń noworocznych.  Nowa praca, inne stanowisko, awans, praca na własny rachunek, a może zmiana ścieżki kariery – to plany wielu z nas, często odkładane na kolejny rok, bo wymagają motywacji i odwagi.

Ważne zmiany zawodowe nie są łatwe, szczególnie w sytuacji, gdy brakuje nam wiary w siebie i nie mamy wystarczającego rozeznania na rynku pracy, zasiedzieliśmy się zbyt długo w naszej małej strefie komfortu.  Wiele osób mimo, że coraz bardziej narzeka i marzy o zmianie, obawia się wykonać ten pierwszy stanowczy krok.  Jak pomóc bliskiej osobie w ruszeniu z miejsca – a może zmotywować ją praktycznym prezentem od samego Świętego Mikołaja (na Mikołajki lub pod choinkę)?

Karta Podarunkowa na konsultacje Doradcy Zawodowego w CPP to praktyczne wsparcie dla osób, które potrzebują i jednocześnie obawiają się zmiany zawodowej. Podstawowy pakiet zawiera 4 godziny indywidualnego wsparcia profesjonalnego doradcy kariery – może to być aktualizacja CV, diagnoza potencjału zawodowego za pomocą testów, analiza branżowego rynku pracy, ustalenie strategii zmian ścieżki kariery, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Zakres wsparcia dostosowany jest do faktycznych potrzeb.

Zachęcamy do skorzystania z wielkiej mikołajowej promocji trwającej od 23 LISTOPADA do 23 GRUDNIA 2022, bo początek roku to idealny czas na zawodowe zmiany.

 

Karta Podarunkowa  w atrakcyjnej cenie: 600 zł ( pod warunkiem zakupu w okresie 23 listopada – 23 grudnia 2022 r.)

termin realizacji: 60 dni od daty zakupu.

 

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Obraz autorstwa benzoix</a> na Freepik