Zapraszamy na konsultacje dietoterapeutyczne!

Nowość w CPP!

Psychodietetyka i dietoterapia  potrafi zdziałać prawdziwe cuda!

Psychodietetyka jako w wsparcie psychoterapii.

My zadbamy o Was i o Waszych bliskich!

 

Jeżeli więc zastanawiasz się nad sporą modyfikacją swojego dotychczasowego stylu życia i sposobu odżywiania, koniecznie zasięgnij porady naszego specjalisty, który ustawi najlepiej dopasowane kurację  do potrzeb i możliwości Twojego organizmu.

 

Wizyta u psychodietetyka – na czym polega?

1.     Analiza wyników badań, wywiad zdrowotny.

Określenie stanu zdrowotnego pacjenta, metabolizmu, co należy zmienić, poprawić lub dalej przebadać, aby zmiana żywieniowa i stylu życia mogła skutecznie działać i przynosić korzyści w postaci dobrostanu i witalności gospodarza.

2.     Wywiad żywieniowy. Ocena stanu zdrowia i dotychczasowego sposobu odżywiania.

Szczegółowy wywiad żywieniowy, analiza obecnego odżywianie się i  w jakich ilościach, dla trwałej poprawy nawyków żywieniowych i sposobu odżywiania.

3.     Analiza składu ciała

Przy pomocy analizatora składu ciała: pomiar BMI, zawartości wody, beztłuszczowej masy ciała, tkanki mięśniowej, masy tkanki kostnej oraz tkanki tłuszczowej, wisceralnej. Otrzymujemy także parametry podstawowej przemiany materii, dzienne spożycie kalorii oraz określające wiek metaboliczny.

4.     Ustalamy konkretną i skuteczną strategie na osiągnięcie sukcesu

Skoordynujemy indywidualnie dopasowany skuteczny plan, który w pełni pozwoli osiągnąć  wyznaczone cele  oraz zamierzone efekty. Mamy sprawdzone sposoby, narzędzia jak się motywować i trzymać planu, żeby osiągnąć wymarzone cele.

  1. Plan żywieniowy

Jadłospis skomponowany indywidualnie do każdego pacjenta, z prostymi i łatwymi  w przygotowaniu posiłkami z uwzględnieniem stanu zdrowia, masy ciała, potrzeb i wyznaczonych celów.

 

mgr Lesya Sowińska przyjmuje w piątki od godz. 15.00 do 21.00 w lokalu 21 na IXp. Zapraszamy!