Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla uczniów szkół średnich!

Szkoła średnia i co dalej?

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla uczniów szkół średnich! Czy zastanawiasz się, jaką ścieżkę zawodową wybrać? Który kierunek studiów będzie dla Ciebie najlepszy? Masz mnóstwo pytań i wątpliwości dotyczących swojej przyszłości? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dołącz do naszych warsztatów online pt. “Szkoła średnia i co dalej?”, które poprowadzi dr Małgorzata Roge-Wiśniewska, profesjonalny coach z międzynarodową…

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla uczniów szkół średnich!
Czy zastanawiasz się, jaką ścieżkę zawodową wybrać? Który kierunek studiów będzie dla Ciebie najlepszy? Masz mnóstwo pytań i wątpliwości dotyczących swojej przyszłości? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
Dołącz do naszych warsztatów online pt. “Szkoła średnia i co dalej?”, które poprowadzi dr Małgorzata Roge-Wiśniewska, profesjonalny coach z międzynarodową akredytacją PCC w International Coaching Federation. Dr Roge-Wiśniewska, z bogatym, 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania, komunikacji, innowacji i rozwoju zawodowego, pomoże Ci odkryć Twój potencjał i kierunek, który najbardziej odpowiada Twoim aspiracjom.
Podczas warsztatów oferujemy następujące formy wsparcia:
1. Diagnostyka predyspozycji i zainteresowań – za pomocą narzędzi coachingowych zidentyfikujesz talenty i zainteresowania, co jest kluczowe w wyborze odpowiedniej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.
2. Odkrywanie pasji i wartości – pogłębisz świadomość swoich wartości i pasji, co pomoże Ci w dokonywaniu świadomych wyborów dotyczących przyszłej kariery.
3. Poznanie umiejętności potrzebnych na rynku pracy – warsztaty pomogą Ci również w zrozumieniu, jakie umiejętności są obecnie poszukiwane przez pracodawców, a także jakie kompetencje będą wartościowe w przyszłości.
4. Radzenie sobie z niepewnością i stresującymi decyzjami – pomożemy Ci wypracować sposoby radzenia sobie z presją i stresem związanym z wyborem kierunku studiów i zawodu, co jest  nieodzownym elementem planowania przyszłości.
Korzyści z udziału w warsztatach:
– Zwiększenie samoświadomości – warsztaty umożliwią Ci lepsze poznanie siebie, co jest fundamentem do podejmowania przemyślanych decyzji;
– Wzrost pewności siebie – dzięki uzyskanej wiedzy na temat swoich mocnych stron i predyspozycji zyskasz większą pewność co do swoich przyszłych wyborów;
– Wsparcie profesjonalnego coacha – indywidualne sesje coachingowe po warsztacie pomogą Ci lepiej zaplanować swoją karierę.
Takie warsztaty to nie tylko okazja do rozwoju osobistego, ale również szansa na zdobycie przewagi na, coraz bardziej, konkurencyjnym rynku pracy.
Terminy warsztatów:
Termin pierwszego warsztatu: 21.05.2024, godz. 16:00-20:00
Miejsce: online, Google Meet
Czas trwania: 5 godzin lekcyjnych
LUB
Termin drugiego warsztatu: 28.05.2024, godz. 16:00-20:00
Miejsce: online, Google Meet
Czas trwania: 5 godzin lekcyjnych
Po warsztacie każdy uczestnik będzie miał także możliwość skorzystania z dodatkowych trzech godzin indywidualnej pracy z coachem, które zostaną ustalone osobno.
Indywidualne konsultacje mogą się odbyć w formie stacjonarnej w Warszawie, bądź w formie online.
Organizator:
Centrum Pomocy Profesjonalnej (CPP)
Koszt:
880,00 pln
Zapraszamy do zapisów już dziś! Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia na warsztatach!
Link do szkolenia zostanie przesłany po zaksięgowaniu wpłaty.
Po wypełnieniu formularz zostanie przesłany na podany adres