Doradca zawodowy – benefit na pożegnanie

Z badań wynika, że mimo coraz większego upowszechnienia programów outplacement, tylko około 1/4 polskich pracowników może liczyć na jakiekolwiek wsparcie firmy przy zwolnieniu. Część z nich otrzymuje tylko minimalny zakres wsparcia, który nie ułatwia skutecznego poszukiwania nowej pracy. Nie zaskakuje więc, że obecnie w czasie kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią COVID-19, programy łagodzące skutki zwolnień stały…

Z badań wynika, że mimo coraz większego upowszechnienia programów outplacement, tylko około 1/4 polskich pracowników może liczyć na jakiekolwiek wsparcie firmy przy zwolnieniu. Część z nich otrzymuje tylko minimalny zakres wsparcia, który nie ułatwia skutecznego poszukiwania nowej pracy.

Nie zaskakuje więc, że obecnie w czasie kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią COVID-19, programy łagodzące skutki zwolnień stały się jednym z najbardziej pożądanych benefitów pracowniczych. Indywidualne wsparcie doradcy zawodowego, które jest alternatywą programów outplacement, umożliwia pracownikom nie tylko szybkie odnalezienie się w realiach rynku pracy i znalezienie nowego zatrudnienia, ale też analizę swojej dotychczasowej ścieżki kariery, satysfakcji z pracy oraz możliwości zmiany zawodowej lub przekwalifikowania.  Warto więc trafić pod skrzydła profesjonalisty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług doradztwa zawodowego CPP:

https://www.cpp.pl/oferta/oferta-dla-biznesu/