Od 12- go października do odwołania pracujemy online

Szanowni Państwo, W związku z zaostrzającą się  sytuacją epidemiologiczną w całym kraju, a w województwie mazowieckim w szczególności, w ramach troski o wspólne bezpieczeństwo ponownie przechodzimy na pracę zdalną (w formie wcześniej ustalonej wizyty telefonicznej, skypa, lub zooma). W związku z tym w naszej placówce NZOZ CPP od 12- go października do odwołania pracujemy online. Mamy nadzieję, że podobnie jak…

Szanowni Państwo,

W związku z zaostrzającą się  sytuacją epidemiologiczną w całym kraju, a w województwie mazowieckim w szczególności, w ramach troski o wspólne bezpieczeństwo ponownie przechodzimy na pracę zdalną (w formie wcześniej ustalonej wizyty telefonicznej, skypa, lub zooma).

W związku z tym w naszej placówce NZOZ CPP od 12- go października do odwołania pracujemy online. Mamy nadzieję, że podobnie jak w czerwcu powrócimy do pracy zapraszając Państwa do gabinetów. W tym momencie prosimy osoby w trakcie terapii o jej kontynuowanie w formie online i ustalenia jak najbardziej wygodnego dla Państwa terminu sesji.

Osoby, które chcą skorzystać u nas z wizyty u psychologa/psychoterapeuty po raz pierwszy prosimy o przesłanie zgody RODO i swoich danych kontaktowych (znajdziecie je Państwo na stronie kontakt w zakładce pliki do pobrania) https://www.cpp.pl/kontakt/ na adres cpp@cpp.pl i umówienie daty spotkania w sekretariacie.

Wizyty lekarskie dla pierwszorazowych pacjentów odbywają się w gabinecie po wcześniejszym ustaleniu terminu z sekretariatem.

Osoby, które są po raz pierwszy prosimy o przybycie 5 min wcześniej w celu podpisania dokumentów rejestracyjnych. Prosimy o punktualne przychodzenie na wizytę lekarską bez osób towarzyszących ( o ile jest to możliwe)

Z uwagi na obowiązujący stan epidemii w placówkach medycznych wprowadzaliśmy  w NZOZCPP zabezpieczenie higieniczne:

  • dezynfekcję rąk,
  • ankietę epidemiologiczną
  • pomiar temperatury ciała,
  • maseczkę ochronną ( obowiązkowa na terenie placówki)

Dziękujemy za współpracę i wyrozumiałość. Przepraszamy za wszelkie możliwe negatywne skutki naszej decyzji, wspólne bezpieczeństwo jest jednak najważniejsze.